Služby

ilustrační obrázek

Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Neustále naše služby zkvalitňujeme, čehož je důkazem stále větší počet spokojených zákazníků. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Projektování a inženýrská činnost

Využijte naši projekci a architekta. Zhotovíme vám kompletní projekt od vizualizované studie přes projektovou dokumentaci pro územní řízení až po ohlášení stavby nebo stavební povolení. Rádi vám vymyslíme projekt přesně dle představ.

Práci na vaší zakázce začíná studiemi našich zkušených a kreativních architektů. Následně je proveden projekt, vizualizace jednotlivých místností nebo samostatných celků, či atypické návrhy včetně konstrukčních výkresů. Budeme samozřejmě postupovat přesně podle vašeho přání a požadavků po celou dobu tvorby projektu, což je zárukou, že s konečným výsledkem budete spokojeni. Naši projektanti mají vyhotovené také typové projekty, ze kterých je možno vybírat.

Nechejte realizaci na nás, nebudete litovat!

Stavební práce

Každoročně realizujeme mnoho výstaveb rodinných domů i kancelářských budov. Při výstavbě je přítomen geodet a odborný stavbyvedoucí, kteří dohlíží na chod a kvalitu odvedených prací. Dům vám můžeme předat buď v hrubé stavbě nebo k nastěhování.

Máme bohaté zkušenosti se všemi typy konstrukcí bytových i nebytových prostor a pomůžeme vám při výběru nejvhodnějšího prostorového řešení vaší budoucí nemovitosti. Poradíme při volbě materiálu i při celkovém návrhu designu.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
lname: email: